top of page

Ev ve Ofis Taşıma

 

 

Kuzey Evden Eve Nakliyat Ev ve İşyeri Taşımacılığı alanında uzmanlığı ve deneyimiyle, ev ve işyeri taşımacılığı, depolama ve "Ekspertiz" hizmetleri ile taşınma telaşını ortadan kaldırıyor.

KUZEY EVDEN EVE NAKLİYAT olarak  15 yılı aşkın süredir hizmet sektöründe faaliyet gösteren Alper Bertecene önderliğinde profesyonel bir ekiple  hizmet sunmaktayız. Profesyonel taşımacılığı  misyon ve çalışma felsefesi olarak benimsiyoruz. Tüm hizmet sunduğumuz bireysel ve kurumsal  firmalarımızı,  ailemizin parçası olarak değerlendiriyoruz. Çözüm üreterek, doğru planlama,  deneyimli personel ve evden eve nakliye misyonu ile yeni yuvanıza ya da ofisinize sorunsuz taşınmanızı sağlıyoruz. Kendimizi bölgemizin "En yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan evden eve nakliyat firması" olarak tanımlıyoruz. Hizmet prensibimiz olan dürüstlük ve  karşılıklı saygı ilkemizle müşteri odaklı çalışıyoruz.

Hedefimiz daima iyiyi ve yeniyi yakalamak, beklentileri aşarak yeni standartlar oluşturmak, hizmet sunumumuzu  taşımacılıkta belirlediğimiz alanda daha da büyütmek.

AÜcretsiz Ekspertiz

0286 2128879

0552 2345667

bottom of page